Uzman risk danışmanlarımız; müşterimiz olan şirketlerin risklerini bütünsel bir bakış açısıyla araştırır, tespit eder, değerlendirir. Araştırmalarımızı, farklı deneyimlerimizden hareketle sektörlerde yaşanan gelişmelere, değişimlere ve teknolojilere göre farklı risk analiz tekniklerini kullanarak yapar; Risk Tespit Raporu (RTR) oluşturur ve bunları anlaşılır bir biçimde müşterimize aktarırız.

Risk analiziniz sonucunda Kurumsal Sigorta ürünlerinden uygun paketi oluşturularak, şirketinizi olumsuz etkileyebilecek durumlara karşı güvence altına alabiliriz.

Bireysel Sigorta ürünleri kapsamında araç, konut, sağlık ve kişisel sigorta ürünleri ile olumsuz durumlara karşı güvence altına alabiliriz.

Risk yönetimi hizmetimiz kapsamında lokal ve/veya global piyasalarda riske karşılık gelen sigortaların arasında kıyaslama yaparak uzmanlarımızın görüş ve önerilerini müşterilerimize sunuyoruz.

Reasürans Brokerliği konusunda uzman ortak çözüm ofislerimiz, dünya reasürans piyasalarından güncel bilgi ve yenilikleri Türkiye’ye getirerek sektöre katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda lokal sigorta şirketlerinden ve kurumsal müşterilerden gelen yeni ürün ya da kapasite taleplerine uygun plasman yapılarını oluşturarak yurtdışı reasürans piyasalarında uygun çözümler üretmekteyiz.

Teminat altına alınacak risklerin, lokal sigorta piyasasında bir karşılığı yoksa ve Türk sigorta şirketlerinin kapasitelerini aşacak bir konu söz konusuysa, plasman çalışmaları tarafımızca global piyasalarda çözüme kavuşturulur.