Müşteriye Özel Raporlar

Talepler doğrultusunda hazırlanan özel raporlar sistemde oluşturulur. Portal üzerinden karşılaştırmalı raporlar almak mümkündür.

 

Çift Taraflı Veri Transferi

ERP Sistemi ile entegre olunarak, ihracat faturası kesildiğinde veriler portala gelir, işlem başlatılır ve bilgiler müşteriye iletilir.

 

İhracat Raporları

İhracat raporları ile tarih, ülke ve müşteri bazında analiz alabilir, satış performanslarınızı takip edebilirsiniz.

 

İthalat Raporları

İthalat raporları ile tarih, ülke ve müşteri bazında analiz alabilir, işlem performanslarınızı inceleyebilirsiniz.

Octopus ile Hemen Maliyet Analizinizi Çıkarın

Octopus Yönetim sisteminin en temel amacı, daha az kişi ile daha çok iş yaparak maliyet avantajı yaratmaktır. Tüm dış ticaret ve lojistik işlemlerinizin ve bu işlemlerden doğan maliyetlerinizin tek bir portal üzerinden takibini sağlayarak yönetim ve karar alma mekanizmalarının verimli ve hızlı çalışabilmesini sağlamaktır.

 

Neden Octopus?

Octopus Management Portal sisteminin en temel amacı, daha az kişi ile daha çok iş yaparak maliyet avantajı yaratmaktır. Tüm dış ticaret ve lojistik işlemlerinizin ve bu işlemlerden doğan maliyetlerinizin tek bir portal üzerinden takibini sağlayarak yönetim ve karar alma mekanizmalarının verimli ve hızlı çalışabilmesini sağlamaktır. Doğru kararların alınmasına yardımcı olmak amacıyla bilgilere anlık ve kolay ulaşılabilmektedir. Bu hedeflerin gerçekleşmesi, firmanın çalışma ve yönetme sistemini geliştirilmekte ve maliyet analizlerini yaparak daha doğru kararlar verebilmesini sağlamaktadır.